29.12.2021

56 Кабінет

Оригінальний сайт для кафе або ресторанів - який позиціонує себе як меню.

https://56kabinet.te.ua

Ви глибоко помиляєтеся, якщо думаєте, що сайт вашого бару, кафе або ресторану повинен містити лише інформацію про заклад, графік роботи, кількість посадкових місць. Так, безперечно, інфоконтент дуже важливий, але все ж таки не варто упускати з уваги момент функціоналу. Пропрацювавши функції, ваш сайт може стати найпотужнішим інструментом, що продає. При чому продавати він зможе не лише в офлайн, а й онлайн.

Меню слід виносити окремою категорією. Кожну існуючу позицію страви в меню можна прив'язати фотографією, коротким описом та кнопкою онлайн-замовлення, якщо закладом передбачена доставка додому;

Навіть якщо був розроблений ультрасучасний та креативний сайт для вашого кафе, бару чи ресторану, про нього ніколи не дізнається ваша цільова аудиторія, якщо його не буде професійно оптимізовано та професійно прорекламовано. Наявність помилок у внутрішній оптимізації призводить до низки проблем. Це тривала індексація пошуковим роботом, і незручність користування. Тому оптимізацію сайту необхідно приділити належний час. І не забудьте про адаптивну версію сайту, щоб охопити всі групи цільової аудиторії, у тому числі мобільної.

Поділитись новиною

Скопіювати новину